Skąd się biorą choroby?

O czym mówi się w dzisiejszych czasach? O chorobach. W szczególności o jednej, która mocno sparaliżowała cały świat. W czasach, kiedy mamy lek na wszystko, aż dziwne, że taka sprawa wypłynęła na wierzch. Świat medycyny bardzo mocno się zmienia, ale jak widać – nie ze wszystkim jesteśmy się w stanie zmierzyć. Jeżeli ktoś lubi takie tematy i chętnie o nich czyta, to pan Jerzy Zięba ma dużo do powiedzenia na ten temat. Oto jego Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2. Warto się z nim zapoznać.

Czego nie wiedzą pacjenci?

Jerzy Zięba dał się poznać jako miłośnik naturoterapii. Skupia się on w szczególności na naturalnych metodach leczenia oraz zapobieganiu chorobom przewlekłym i nowotworom. Warto również dodać, że jest on dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jego wiedza nie bierze się znikąd. Jest to solidna porcja wiedzy, dzięki czemu można mu naprawdę zaufać. Na swoim koncie ma kilka książek, ale bardziej znany jest z artykułów do prasy, czy też z wykładów, jakie prowadzi, odnośnie skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom przy jednoczesnym zrezygnowaniu ze środków sztucznie syntetyzowanych.

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 to kolejna seria książek, które już cieszą się ogromną popularnością. To właśnie dzięki nim można dowiedzieć się, czego lekarze nam nie mówią. Czego nie wiedzą pacjenci? Wiedza, której nie można pominąć. Niektórzy mówią, że pan Jerzy Zięba jest nawiedzony. Jego teorie są zbyt śmiałe, ale tak nie jest.

Zwolennicy pana profesora wiedzą, że mówi on w sposób logiczny i bardzo rozsądny. Wielu sceptyków dopiero po przeczytaniu jego książki przekonało się, że mają oni rację. Autor nie skupia się na tym jak leczyć, ale na tym skąd biorą się choroby. Bardzo często o tym pacjenci zapominają, a to przecież jest równie ważne. Warto zapoznać się ze słowami, jakie spisał pan Jerzy Zięba. Może czytelnicy będą skłonni do tego, aby wyrazić swoją opinię, na temat różnych terapii.